Неділя, 26.05.2024, 12:49
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Чернівецький міський Благодійний фонд Нова СІМ'Я


ШАРА!!!
Видео
Меню сайту
Форма входу
Не ошибись мечтой
Обними меня
Головна » 2014 » Вересень » 15 » ПРЕС-АНОНС
12:38
ПРЕС-АНОНС

22-26 вересня в Україні пройде Всеукраїнський тиждень планування сім’ї
У період з 22 по 26 вересня 2014 року в Україні пройде Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Протягом тижня в усіх областях України буде проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів, під час яких, бажаючі зможуть дізнатися більше про методи планування сім’ї, своє репродуктивне здоров’я та те, як його зберегти.
Як відомо, в Україні досі спостерігаються негативні демографічні тенденції – смертність перевищує народжуваність і причина не лише в економічних факторах. Адже дівчатка вступають у репродуктивний вік вже маючи проблеми зі здоров’ям, в тому числі, з репродуктивним. В Україні близько 1 мільйону пар страждають на безпліддя, яке викликане проблемами з репродуктивним здоров’ям, зокрема є наслідком абортів.
На подолання цих тенденцій спрямована Державна програма "Репродуктивне здоров’я нації" на період до 2015 року, яка знайшла своє відображення в обласних програмах репродуктивного здоров’я, що прийняті обласними радами і втілюються виконавчим органами влади на місцях.
Надзвичайно важлива роль відводиться й інформаційно-просвітницькій роботі, адже дуже часто не лише підлітки, а й дорослі не мають вичерпної інформації про методи планування сім’ї та способи збереження репродуктивного здоров’я.
Ця робота проводиться постійно, однак протягом тижня планування сім’ї ця інформація набуває особливого розголосу з метою привернення уваги всього суспільства.
Зазвичай тиждень планування сім’ї проводиться у травні і збігається з днем матері. В цьому ж році заходи перенесені на вересень, що також має певний символізм – третю неділю вересня в Україні святкують День Батька, а 26 вересня у всьому світі відзначається Всесвітній день контрацепції.
Заходи в областях проводяться медичними закладами, громадськими організаціями та міжнародними програмами – зокрема, традиційним партнером Міністерства охорони здоров’я у сфері планування сім’ї та репродуктивного здоров’я є Програма Агентства США з міжнародного розвитку «Здоров’я жінок України».
Переглядів: 456 | Додав: Модератор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]