П`ятниця, 19.04.2024, 12:54
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Чернівецький міський Благодійний фонд Нова СІМ'Я


ШАРА!!!
Видео
Меню сайту
Форма входу
Не ошибись мечтой
Обними меня

Основна інформація

Участь в роботі прийняли 10 арт-майстерень:20 дітей вулиці при Центрі денного перебування в місті Чернівці – 2 майстерні  148 учнів 6-8 класів  ЗНЗ області;


262 учні  ЗНЗ міста Чернівці та області через трансляцію роликів в соціальних мережі "ВКОНТАКТІ"
 були  залучені до обговорення тем анімасюжетів та визначення кращого ролика з тематики ВІЛ. По завершенню повного циклу занять програми, арт-майстернями було створено 28 анімаційних ролики (до 3 хвилин кожен), які відповідають тематиці програми, інформують про шляхи передачі ВІЛ, туберкульозу, вірусних гепатитів, формують толерантне ставлення до проблеми ВІЛ/СНІД, тощо.

         Організовано та проведено конкурс на визначення кращих за змістом та сюжетом анімаційних роликів програми «Кадр за кадром до здорового майбутнього» з використанням техніки «Stop-motion».

З метою організації та проведення перегляду робіт арт-майстерень учнями 4-8 класів, в 72-х ЗНЗ практичні психологи та соціальні педагоги отримали диски із записами  анімаційних роликів та бланки запитань  для проведення опитування учнів до та після перегляду тематичних робіт, з роз’ясненням щодо процедури організації перегляду та обговорення з глядачами, учнями 4-8 класів, змісту робіт. 

Впродовж 26-27 листопада 2012 року на тематичних класних годинах в 72 ЗНЗ шкіл міста Чернівці, Сторожинецького, Кіцманського та Глибоцького районів було організовано перегляд  анімаційних робіт з проведенням опитування на визначення рівня знань глядачів щодо шляхів передачі ВІЛ, туберкульозу, вірусних гепатитів до/після перегляду. Юними глядачами, за результатами опитувань, було визначено кращий ролик з тематики ВІЛ. 

            За участі партнерів НПО, членів мережі з первинної профілактики ВІЛ, ЗМІ, представників ЗНЗ,  по завершенню проектної діяльності була проведена презентація з ціллю висвітлення та обговорення результатів діяльності арт-майстерень.

На прес-конференції, присвяченій завершенню проектної діяльності, також було  оголошено  результати конкурсу, презентовано кращі ролики та відзначено авторів – переможців цінними призами.

Ролик – з тематики ВІЛ, який отримав найбільшу кількість позитивних відгуків за результатами опитувань учнів 4-8 класів 72-х ЗНЗ та 100 дітей вулиці, та який відповідає, за визначенням журі, критеріям конкурсу, отримав відзнаку першого місця та  головний приз – телевізор та флеш-карти.

Окрім нагород, передбачених проектом, призовий фонд конкурсу був доповнений  грошовими преміями, які виділили  НПО:  БФ "Життя за ради життя”,  БФ "Нова сім'я” та БФ Рената Ахметова "Розвиток України”.

Кращі анімаційні роботи продемонстровано дітям, які знаходяться в слідчому ізоляторі та  працівникам  Відділу Державної пенітенціарної служби в Чернівецькій області.