П`ятниця, 19.04.2024, 13:19
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Чернівецький міський Благодійний фонд Нова СІМ'Я


ШАРА!!!
Видео
Меню сайту
Форма входу
Не ошибись мечтой
Обними меня

Центр соціально-психологічної допомоги "Діалог"

   


        

ДЕННИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ МОЛОДІ (далі - Центр) створено Чернівецьким міським благодійним фондом “Нова сім'я” на підставі Статуту Фонду та у відповідності до договору про спільну діяльність між Фондом, відділом у справах сім'ї та молоді Чернівецької міської ради та виконавчим комітетом Чернівецької міської ради.

 

Метою діяльності ЦЕНТРУ є  інтеграція в суспільство залежної від наркотичних речовин молоді, шляхом психокорекційної роботи, надання комплексу соціально-реабілітаційних та інших послуг, а також профілактичної роботи з молоддю міста.

ЦЕНТР має такі структурні підрозділи:

    - відділення роботи з молоддю, яка має досвід зловживання наркотичних речовин.

Робота із молоддю віком від 19 років та їх найближчим оточенням. Підтримка осіб які перебувають на стаціонарному лікуванні в Обласному наркодиспансері, або знаходяться на обліку в Міському центрі соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, або перебувають на обліку Відділу Державної пенітенціарної служби України в області.   

    - відділення соціальної адаптації, профілактики залежностей та її наслідків.

Робота із дітьми від 4 до 18 років, які виховуються в родинах із проблемою наркотичної залежності. Участь програмі підготовки та адаптації у молодшій та середній школі – допомога в здобутті освіти.    

    -  відділення Гарячої лінії з питань залежності на одужання.

Відповідно до мети діяльності ЦЕНТР здійснює такі функції:

 • забезпечує сприятливі умови відповідно до індивідуальних потреб клієнтів та ресурсів Центру (надає харчування, доступ до спортивно-оздоровчих програм та відпочинку)
 • проводить оцінку потреб та ресурсів осіб на всіх етапах отримання послуг в межах складеного індивідуального плану одужання, просвіти та відновлення соціальних зв’язків
 • забезпечує роботу тематичної бібліотеки та вільним доступ до користування методичними матеріалами
 • надає достовірну інформацію з тематики попередження нарковживання та правопорушень, профілактики ВІЛ/ІПСШ/ТБ, збереження репродуктивного здоров’я, роботи та послуг партнерських організацій та сприяє підтримці ремісії й ресоціалізації
 • надає соціально-педагогічні послуги з виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів та навичок збереження здоров’я: робота лялькового театру, спортивно-оздоровчої програми та турнірів, проведення дозвілля, допомога в отриманні середньої освіти
 • за потреби, сприяє проходженню реабілітації в стаціонарних центрах України
 • сприяє попередженню нарковживання (рецидиву), правопорушень, ризикованої поведінки, та розвиває навички соціальної відповідальності, позитивного лідерства, наставництва й волонтерства (робота Волонтерського руху «Аргумент» на підтримку діяльності відділення соціальної адаптації)
 • сприяє захисту прав та інтересів клієнтів перед третіми особами,  надає доступ до програм партнерських установ та організацій області
 • надає дистанційну підтримку особам з досвідом вживання наркотичних речовин та їх найближчого оточення в умовах роботи гарячої лінії центру.

Працюють групи:

 • взаємодопомоги для залежних від хімічних речовин (на території стаціонарного відділення Обласного наркологічного диспансеру)
 • Анонімних наркоманів (на території Денного реабілітаційного центру)
 • АлАтін (на території ЗНЗ міста)

 

Всі послуги безкоштовні.

 

 За довідками звертайтесь:

 т.м.:066 012 55 35

 т./ф.: 50 11 80

 e-mail: new-family.reabcentr@i.ua

 Альона Бежан, директор, арт-терапевт ДРЦдМ БФ «Нова сім’я».