Понеділок, 26.02.2024, 02:20
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Чернівецький міський Благодійний фонд Нова СІМ'Я


ШАРА!!!
Видео
Меню сайту
Форма входу
Не ошибись мечтой
Обними меня

Методический центр

 

МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ’Я ТА РОЗВИТОК МОЛОДІ

Метою діяльності ЦЕНТРУ - розвиток, впровадження на території області інноваційних, ефективних, сучасних методів роботи із молоддю та програм підтримки молодих спеціалістів з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії та її наслідків, виховання соціальної відповідальності, збереження репродуктивного здоров’я, гендерної рівності та розвитку молоді.

ЦЕНТР має такі структурні підрозділи:

    - відділення моніторингу та досліджень;

    - відділення методичної роботи;

    - відділення просвітньої роботи.

Відповідно до мети діяльності ЦЕНТР здійснює такі функції:

     - відділення моніторингу та досліджень.

Розробляє, подає на затвердження у відповідні органи та сприяє впровадженню на території краю оцінки потреб, фокусних та моніторингових досліджень серед дітей, молоді та їх найближчого оточення, в т.ч. молодих спеціалістів;

    - відділення методичної роботи.

Розробляє, адаптує, подає на затвердження у відповідні органи та сприяє впровадженню на території краю превентивних та профілактичних програм орієнтованих на потреби дітей, молоді та їх найближчого оточення, в т.ч. молодих спеціалістів.

Розробляє, адаптує, подає на затвердження у відповідні органи та сприяє поширенню серед громади території, інформаційних, методичних матеріалів орієнтованих на потреби дітей, молоді та їх найближчого оточення, в т.ч. молодих спеціалістів.

Організовує доступ молоді, їх найближчого оточення, в т.ч. молодих спеціалістів, до методичних ресурсів ЦЕНТРУ (бібліотеки, відеотеки, тощо).

Надає методичну підтримку молодим спеціалістам для підвищення якості просвітньої роботи, ефективності діяльності програм та попередження синдрому вигорання (групи супервізії, майстер-класи, практика, семінари, тощо).

Розробляє, готує та сприяє участі програм в конкурсах з отримання грантової підтримки на розвиток між секторальної роботи в регіоні, відповідно до мети Центру.  

    - відділення просвітньої роботи.

Ініціює, приймає участь у масових заходам з пропаганди здорового способу життя за участі дітей, молоді та їх найближчого оточення (вуличний університет, флешмоб, ярмарки, тощо);

Надає послуги тренерів для проведення просвітньої роботи серед дітей, молоді та їх найближчого оточення («Школа проти СНІДУ», «Кадр за кадром до здорового майбутнього», «Рівний-рівному», «Нарканон», «Маршрут безпеки», «7 Кроків збереження репродуктивного здоров’я», «Нова сім’я», «Здоров’я через освіту», «Школа відповідального батьківства», тощо);

Активно співпрацює із ЗМІ та державними органа и влади з поширення інформації про діяльність ЦЕНТРУ та його послуги, лобіювання прав груп уразливих до ризикованої моделі поведінки, тощо (круглі столи, робочі зустрічі, телерадіоефіри, тощо);

Всебічно підтримує розвиток здібностей та талантів дітей, молоді, в т.ч. молодих спеціалістів для підвищення якості просвітньої роботи та збережені здоров’я молоді.   

 Готові до співпраці та довгострокового співробітництва.

 

 За довідками звертайтесь:

 т.м.:066 012 55 35

 т./ф.: 50 11 80

 e-mail: metod-centr@bk.ru 

 Шербул Анастасія, психолог, спеціаліст БФ «Нова сім’я».