П`ятниця, 19.04.2024, 12:47
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Чернівецький міський Благодійний фонд Нова СІМ'Я


ШАРА!!!
Видео
Меню сайту
Форма входу
Не ошибись мечтой
Обними меня

паливо –мастильні матеріали

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чернівецький міський благодійний фонд « Нова сім’я » (далі – « ЧМБФ Нова сім’я») оголошує конкурсні торги на закупівлю паливо –мастильних матеріалів

Джерело фінансування закупівлі – : Дана закупівля необхідна для забезпечення роботи мобільної амбулаторії у проекті «Профілактика інфікування ВІЛ серед представників уразливих груп та медичний і соціально-психологічний супровід клієнтів ЗПТ у Чернівецький області  »,що фінансується МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ /СНІД в Україні " в рамках реалізації  єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. за підтримки Глобального фонду для боротьби із СНІДом ,туберкульозом та малярією .

Предмет закупівлі:

Назва

Кількість

Додаткова інформація

 

 

 

 

1.

Дизельне паливо -Євро

 

Орієнтовно 4300 л

     В додатку № 1

2.

Бензин А -95 - Євро

 

Орієнтовно 320 л

В додатку № 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Термін постачання товарів : Один раз у три місяці з 01 жовтня 2015 року по 30 червня 2017 року.

 

Очікуваний результат: підписання угоди.

 

Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі:

 

№ п/п

 

Обов’язкові технічні та кваліфікаційні вимоги до предмета закупівлі1

 

Документи, які підтверджують відповідність вимогам

1.

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

2.

  Товар повинен відповідати  діючим державним    стандартам « Паливо дизельне підвищеної якості (Євро) виду І виду згідно  з ДСТУ 4840:2007 »

Засвідчені Учасником копії сертифікатів якості,або паспортів заводів-виробників.

3.

   Товар повинен відповідати  діючим державним стандартом «Бензин автомобільний підвищеної якості   А-95 Євро ,виду І згідно  ДСТУ 4839:2007»

Засвідчені Учасником копії сертифікатів якості,або паспортів заводів-виробників.

4.

Обов‘язкова наявність мережі автозаправних станцій (далі - АЗС) в межах м. Чернівці (не менше 3 АЗС) і в межах Чернівецької області ( не менше 5 АЗС )

Перелік АЗС, на яких проводяться розрахунки  талонами,картками . В разі наявності партнерських АЗС, обов’язково зазначте це у переліку, що надається

5.

Можливість отримання товару із застосуванням електронних паливних карток , смарт- карток ,бланків –дозволів (талонів) або аналогічних систем  

Додаток 1 до Тендерної пропозиції «Пропозиція конкурсних торгів»

6.

Право на здійснення підприємницької діяльності

(У тендері можуть брати участь юридичні особи та ФОП.  При цьому, ФОП, які подаються на конкурс, повинні знаходитися на загальній або на спрощеній системі оподаткування (3-я група), а також мати відповідні КВЕДИ на надання послуг/виконання робіт, передбачених предметом закупівлі)

 

 • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку;

 

 

1 До оцінювання згідно критеріям оцінки допускаються тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам. Невідповідність хоча б одній з таких вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

 

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Оголошення, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (засвідчені копії сертифікатів якості, або паспортів заводів-виробників);
 3. Перелік АЗС, на яких проводяться розрахунки  талонами, картками . В разі наявності партнерських АЗС, обов’язково зазначте це у переліку, що надається.
 4. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 5. Копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або Свідоцтва про сплату єдиного податку;
 6. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

 

ЧМБФ «Нова сім’я» залишає за собою право в момент визначення переможця тендеру збільшувати або зменшувати на 15 % обсяг послуг, обумовлений у Оголошенні, без зміни ціни або інших умов цієї тендерної пропозиції, окрім пропорційного збільшення або зменшення загальної вартості послуг за договором. Зміна інших умов тендерної пропозиції допускається, якщо це нерозривно пов’язано зі збільшенням або зменшенням 15 % обсягу послуг.

 

ПОСАДОВІ ОСОБИ ЗАМОВНИКА, УПОВНОВАЖЕНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗВ'ЯЗОК З УЧАСНИКАМИ ТОРГІВ

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0372) 55-83-63 у відповідальної особи за здійснення закупівель бухгалтера Астахової Зінаїди Львівни, е-mail: z.astaxova@gmail.com.

 

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Форму тендерної пропозиції можна отримати, надіславши запит на електронну адресу family_new@mail.ru  або на веб-сайті ЧМБФ « Нова сім’я »  new-family.ucoz.ua.

 

Тендерні пропозиції надсилайте у друкованому вигляді: на адресу ЧМБФ «Нова сім’я » вул. Комарова , 28- Д, м. Чернівці , 58000, (з приміткою для Зінаїди Астахової ).

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою (кур’єрською).
 2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений    з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

 

 1. Тендерна пропозиція має бути отримана ЧМБФ «Нова сім’я» у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття ЧМБФ «Нова сім’я»  тендерних пропозицій. Якщо конверт, що містить тендерну пропозицію, не оформлений, не запечатаний та не промаркований належний чином, то в такому разі такий конверт не приймається.
 2.  У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається ЧМБФ «Нова сім’я» на адресу відправника.
 3.  До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення та формі тендерної пропозиції.

 

ТЕНДЕРНІ ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ:

Україна,  58000, м. Чернівці, вул. Комарова, 28-Д .

    

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з 09 год. 30 хв.  до  18 год. 00 хв. (по 21 вересня 2015 року - з 09 год. 30 хв. до 12 год. 00 хв.) за київським часом.

 

 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ВІД УЧАСНИКІВ ТОРГІВ:

 «21» вересня  2015 року, до 12 год. 00 хв. за київським часом.

 

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«21» вересня 2015 року, о 14 год. 00 хв. за київським часом за адресою:  Україна, 58000, м. Чернівці,
 вул. Комарова,28 Д.

 

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

 

Найбільш економічно вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі ЧМБФ «Нова сім’я»  серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у тендерній пропозиції.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) робочих дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті ЧМБФ «Нова сім’я » new-family.ucoz.ua.  та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 5 (п’яти) робочих днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про акцепт його пропозиції.

 

 

 

 

________________________________________

1 Невідповідність хоча б одній з технічних та технічних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

2 Тендерні пропозиції, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, будуть оцінюватись за критеріями оцінки

 

       Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

 

 

                      ФОРМА «ПРОПОЗИЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ»

                   (форма, яка подається Учасником на фірмовому бланку)

  Ми, (назва Учасника), надаємо свою пропозицію щодо участі у торгах закупівлю паливо –мастильних матеріалів Дизельне паливо –Євро ;  Бензин А -95 - Євро, згідно з технічними вимогами Замовника торгів.

   Вивчивши документацію конкурсних торгів та технічні вимоги (надалі ТВ), на виконання

зазначеного вище, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та Договору на умовах, зазначених у комерційній

частині цієї пропозиції за наступними цінами:

 

№ п/п

 

Найменування товару

 

Одиниці

виміру

 

Кількість

 

Ціна за 1 л,

грн., з ПДВ*

 

Загальна

вартість, грн.,

з ПДВ*

 

1.

Паливо дизельне підвищеної якості (Євро) виду І згідно  з ДСТУ 4840:2007

л

 

 

 

2.

Бензин автомобільний підвищеної якості   А-95 Євро ,виду 1 згідно  ДСТУ 4839:2007

л

 

 

 

 

 

Вартість пропозиції Σ

 

Можливість безготівкового розрахунку  (так чи ні)

 

Можливість отримання товару із із застосуванням електронних паливних карток , смарт- карток ,бланків –дозволів (талонів) або аналогічних систем  (так чи ні)

 

 

1. До акцепту нашої пропозиції, Ваша документація конкурсних торгів разом з нашою

пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору

між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов’язання

виконати всі умови, передбачені Договором.

2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 30 днів з дати розкриття  пропозицій конкурсних торгів, встановленого Вами. Наша пропозиція буде обов’язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь - який час до закінчення зазначеного терміну.

3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь - якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.

 

 

 

 

Посада, прізвище, ініціали, власноручний підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою,дата, М.П.